Kıl Dönmesinde Ameliyatsız Tedavi

Medilife Çapa Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzmanı Dr. Orçun Oral ŞENTÜRK, Eczane Gazetesi'ne Kristalize Fenol Tedavisi'ni anlattı.

20.06.2018


Op. Dr. Hamit Baki DURU'nun "Altın Oran, Estetik Cerrahide de Kullanılıyor" konulu yazısı bir çok haber portalında yer aldı.

Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamit Baki DURU, son dönemlerde yapılan operasyonlarda kişinin estetik açıdan değerlendirilmesinde altın oranın da dikkate alındığını belirtti.

28.02.2018


Doç. Dr. Ahmet Rauf Görür'ün "El ve koltuk altı aşırı terleme sorununa ameliyat ile kesin çözüm" konuşu yazısı bir çok haber portalında yer aldı.

Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Rauf GÖRÜR, "Bölgesel terlemenin kesin ve kalıcı tedavisi torakal sempatik sinir üzerine yapılan cerrahi uygulamalardır." dedi.

27.02.2018


Op. Dr. Osman Nuri AKBULUT'un "Kemik ağrısı, prostat kanseri belirtisi olabilir" yazısı, bir çok haber portalında yayınlandı.

Op. Dr. Osman Nuri AKBULUT, "Erkeklerde yaşın ilerlemesi, özellikle birinci derece yakınlarda bu hastalığın görülmüş olması, bol yağlı beslenme prostat kanseri riskini arttırır." dedi.

15.02.2018


Medilife Sağlık Grubu doktorlarının "Kanserin Farkındayız" videosu bir çok haber portalında yer aldı.

Sanatçılar Umut Akyürek ve Oktay Ertuğrul'un da yer aldığı videoda, 4 Şubat Kanser Farkındalık Günü kapsamında, ülkemizde en sık görülen kanser türleri ve bunlardan korunmak için neler yapılması gerektiği, uzman doktorlar tarafından anlatıldı.

02.02.2018


Medilife Bağcılar Hastanesi Resim Yarışması Türkiye ve Star Gazetesinde Yer Aldı

Medilife Bağcılar Hastanesi tarafından, 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Doktorumu Seviyorum" resim yarışması Türkiye ve Star Gazetesinde yer aldı.

03.05.2017


Op. Dr. Zafer Volkan Gökçe 'nın "Diz Ağrıları Kireçlemenin İlk Habercisi" konulu yazısı bir çok haber portalında yer aldı.

Ortopedi Uzmanı Op. Dr. Zafer Volkan Gökçe, diz ağrılarının kireçlenmenin ilk habercisi olduğunu söyledi.

11.01.2016


Klinik Psikolog Nurdan Gündoğdu 'nın "Hamilelik Psikolojik Riskleri Artırıyor" konulu yazısı bir çok haber portalında yer aldı.

Klinik Psikolog Nurdan Gündoğdu, hamileliğin anne adaylarını doğum sonrasına kadar uzanan süreçte, çeşitli psikolojik rahatsızlıklara açık hale getirdiğini söyledi.

07.01.2016


Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yücel Polat 'ın Reflü ameliyatı ile ilgili yazıları bir çok haber portalında yayınlandı

Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Yücel Polat, “Ülkemizde neredeyse her beş kişiden biri bu hastalıkla birlikte yaşamak zorunda kalıyor. Yemek nedeniyle gün boyu huzursuzluk yaşamanın doğru tedavi ve uygulamalarla ortadan kaldırılması mümkün” dedi.

21.12.2015


Psikolog Gamze Karabulut’un “Panik Atak“ makalesi, gazete ve pekçok internet portalında yayınlandı

Psikolog Gamze Karabulut, panik atağın tedavi edilmezse kişinin hayat kalitesini bozacağını söyledi.

07.12.2015


Bağcılar hastanemiz çocuk uzmanı Dr.Semiha Baysoy, Anne- bebek dergisi’nde APGAR testi üzerine bilgilendirme yazısı yazdı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Semiha Baysoy Apgar testi İle ilgili bilgiler veriyor.

01.12.2015


Çapa hastanemiz genel cerrahi uzmanı Op. Dr.Orçun Şentürk’ün medyada yeralan makalesi

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orçun Oral Şentürk - Ameliyatsız Kıl Dönmesi

16.11.2015