Hayata Yeniden Başlamak
Obezite ameliyatları, tüm cerrahi dışı yöntemleri deneyen ama başarılı olamayan hastalarda düşünülmesi gereken etkili ve başarılı bir yöntemdir.
Tiroid Ameliyatında Ses Telleriniz Zarar Görmesin
Tiroid cerrahisinde sinir görüntüleme yöntemi ile, tiroid operasyonlarında en sık görülen komplikasyonlardan bir tanesi olan tiroid dokusunun kenarından geçen 2 adet ses sinirinin geçici veya kalıcı yaralanmasının önüne geçilebiliyor.
Kolon Kanseri Farkındalık Ayı - Mart 2019
Kolon (kalın bağırsak) kanseri, gelişmiş ülkelerdeki kadınlarda ve erkeklerde en sık görülen 2. kanser türüdür. Düzensiz beslenme, yetersiz hareket, ailede hastalığın görülmesi, aşırı kilo gibi etkenler hastalığa sebep olabilmektedir.
Mide Botoksu
Obezite tedavilerinde cerrahi olmayan yöntemlerden biri de Mide Botoksu'dur. Endoskopik yöntem ile yapılan ve yaklaşık 20 dakika süren işlem sonucunda açlıkta azalma, daha uzun tokluk hissi ve kilo kaybı sağlanmaktadır.
Meme Kanserini Hafife Alma, Önlemini Al.
Meme Kanseri kadınlarda en sık görülen ve erken teşhis ile tamamen tedavi edilebilen bir kanser türüdür. Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında Medilife Beylikdüzü Hastanesi Genel Cerrahi Op. Dr. Celal SAĞLAM bilgilendiriyor.
Bu ses duyuluyorsa, sinirleriniz korunmuş demektir.
Tiroid ameliyatında sinirleri koruyan sistem, Medilife Çapa Hastanesi'nde Başhekim Genel Cerrahi Op. Dr. Orçun Oral ŞENTÜRK tarafından kullanılıyor.
Kapalı Yöntemle Safra Kesesi Taşı Ameliyatları
Safra Kesesi Taşı ameliyatları kapalı yöntemle Medilife Beylikdüzü Hastanesi Başhekimi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Atilla YILMAZ tarafından uygulanmaktadır.
Sayfa 1 / 1 (Toplam 7 kayıt)
  1