Baş Ağrısı Deyip Geçmeyin
Baş ağrısısının bir çok sebebi olabilir. Sebebi sıklıkla önem arz etmese de baş ağrısına eşlik eden bazı belirti ya da yakınmaların önemli beyin cerrahisi problemlerine işaret ettiği bilinmelidir.
Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı) ve Güncel Tedavi Yöntemleri
Medilife Bağcılar Hastanesi Beyin Cerrahisi Bölümü'nde Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı) ve Güncel Tedavi Yöntemleri uygulanıyor.
Kronik Bel Ağrılarında Yatak Seçimi Nasıl Olmalı?
İyi bir yatak iyi bir uyku sağlayacağından sabah kalktığımızda kendimizi iyi hissetmemize ve gün boyu ağrıların daha az olmasına neden olacaktır. Halk arasında genellikle sert yatakta yatma sonucunda ağrılarının geçeceğine dair bir kanı oluşmuştur. Ancak bunun doğru olmadığı bilinmektedir.
Gizli Spina Bifida - Gergin Omurilik Sendromu (SPINA BIFIDA OCCULTA)
Medilife Bağcılar Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi (Nöroşirurji) Uzmanı Op. Dr. Hüseyin CANAZ, Gergin Omurilik Sendromu'nu (Gizli Spina Bifida) anlattı.
Her bel ağrısı, bel fıtığı değildir. - Op. Dr. Hüseyin CANAZ
Bel, boyun ve sırt ağrıları en sık doktora başvuru nedenleri arasındadır. Kronik omurga ağrıları ve altta yatan patolojiler dünya genelinde yaygın olarak iş gücü kaybı, iş değiştirme ve malulen emekliliğe neden olmaktadır. Medilife Bağcılar Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Hüseyin CANAZ anlatıyor.
Sayfa 1 / 1 (Toplam 5 kayıt)
  1