Göğüs Cerrahisi Uzmanımız Doç. Dr. Orhan YÜCEL, Aşırı Terleme Sorunu Tedavisi haber sitelerinde yayınlandı.

Medilife Beylikdüzü Hastanesi Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Orhan YÜCEL'in anlattığı aşırı terleme sorununun çözümü yazısı başta CNNTurk.com ve İHA olmak üzere çeşitli ulusal ve yerel haber sitelerinde yayınlandı.

24.02.2020


Uzm. Diyetisyen Özge DİNÇ'in İHA röportajı

Medilife Beylikdüzü Hastanesi Uzman Diyetisyen ÖZge DİNÇ, yılbaşı sofralarında dikkat edilmesi gerekenleri İHA'ya anlattı.

30.12.2019


Kıl Dönmesinde Ameliyatsız Tedavi

Medilife Çapa Hastanesi Başhekimi Genel Cerrah Uzmanı Dr. Orçun Oral ŞENTÜRK, Eczane Gazetesi'ne Kristalize Fenol Tedavisi'ni anlattı.

20.06.2018


Op. Dr. Hamit Baki DURU'nun "Altın Oran, Estetik Cerrahide de Kullanılıyor" konulu yazısı bir çok haber portalında yer aldı.

Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hamit Baki DURU, son dönemlerde yapılan operasyonlarda kişinin estetik açıdan değerlendirilmesinde altın oranın da dikkate alındığını belirtti.

28.02.2018


Op. Dr. Osman Nuri AKBULUT'un "Kemik ağrısı, prostat kanseri belirtisi olabilir" yazısı, bir çok haber portalında yayınlandı.

Op. Dr. Osman Nuri AKBULUT, "Erkeklerde yaşın ilerlemesi, özellikle birinci derece yakınlarda bu hastalığın görülmüş olması, bol yağlı beslenme prostat kanseri riskini arttırır." dedi.

15.02.2018


Medilife Sağlık Grubu doktorlarının "Kanserin Farkındayız" videosu bir çok haber portalında yer aldı.

Sanatçılar Umut Akyürek ve Oktay Ertuğrul'un da yer aldığı videoda, 4 Şubat Kanser Farkındalık Günü kapsamında, ülkemizde en sık görülen kanser türleri ve bunlardan korunmak için neler yapılması gerektiği, uzman doktorlar tarafından anlatıldı.

02.02.2018


Medilife Bağcılar Hastanesi Resim Yarışması Türkiye ve Star Gazetesinde Yer Aldı

Medilife Bağcılar Hastanesi tarafından, 23 Nisan Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Doktorumu Seviyorum" resim yarışması Türkiye ve Star Gazetesinde yer aldı.

03.05.2017


Klinik Psikolog Nurdan Gündoğdu 'nın "Hamilelik Psikolojik Riskleri Artırıyor" konulu yazısı bir çok haber portalında yer aldı.

Klinik Psikolog Nurdan Gündoğdu, hamileliğin anne adaylarını doğum sonrasına kadar uzanan süreçte, çeşitli psikolojik rahatsızlıklara açık hale getirdiğini söyledi.

07.01.2016


Bağcılar hastanemiz çocuk uzmanı Dr.Semiha Baysoy, Anne- bebek dergisi’nde APGAR testi üzerine bilgilendirme yazısı yazdı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Semiha Baysoy Apgar testi İle ilgili bilgiler veriyor.

01.12.2015


Çapa hastanemiz genel cerrahi uzmanı Op. Dr.Orçun Şentürk’ün medyada yeralan makalesi

Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Orçun Oral Şentürk - Ameliyatsız Kıl Dönmesi

16.11.2015